Gå til indhold

MH 1 HOLDING ApS

2006
Stiftet
Seneste nyheder
Der er i øjeblikket ingen nyheder om MH 1 HOLDING ApS.
Hent flere nyheder
Adresse
c/o michael hansen
Nørre Søgade 27, 3. th.
1370 København K
Kort fortalt
MH 1 HOLDING ApS blev etableret i 2006 og har adresse i København K. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -38.999. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Direktion
Ejerforhold
MH 1 HOLDING ApS
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
25.000
20.000
15.000
10.000
5.000
0
-5.000
Likviditetsgrad
24239%
Meget god
Afkastningsgrad
0%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
100%
Meget god
Likviditetsgrad
24239%
Meget god
Afkastningsgrad
0%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
100%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Omsætning
2023
1
0

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
2021
Omsætning--0--
Bruttofortjeneste-39-38-30-27-17
Primært resultat-39-888-30--
Finansielle poster netto-9671.17085-12806
Resultat før skat-4621.53254-39789
Årets resultat-9921.26841-35610
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2021
2022
2023
2024
2025
0
-10
-20
-30
-40
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
25.000
20.000
15.000
10.000
5.000
0
-5.000

Aktiver

2025
2024
2023
2022
2021
Immaterielle anlægsaktiver6.7005.044---
Materielle anlægsaktiver1.033----
Finansielle anlægsaktiver0129179179179
Anlægsaktiver i alt7.7345.173179179179
Omsætningsaktiver17.22320.7384.2246.9887.131
Aktiver i alt24.95725.9114.4027.1667.309

Passiver

2025
2024
2023
2022
2021
Egenkapital24.88625.6354.3677.0267.119
Langfristet gæld-----
Kortfristet gæld7127635140191
Passiver i alt24.95725.9114.4027.1667.309
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2021
2022
2023
2024
2025
30.000
25.000
20.000
15.000
10.000
5.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2021
2022
2023
2024
2025
30.000
25.000
20.000
15.000
10.000
5.000
0

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
2021
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-01-012021-01-01
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-312021-12-31