Gå til indhold

P&J MANAGEMENT ApS

2003
Stiftet
1
Ansatte
Adresse
Kongebakken 16
5700 Svendborg
Kort fortalt
P&J MANAGEMENT ApS blev etableret i 2003 og har adresse i Svendborg. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 19.838. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning.
Direktion
Ejerforhold
P&J MANAGEMENT ApS
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
400
200
0
-200
-400
-600
Likviditetsgrad
7%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-4%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
20%
God
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2021 2022 2023 2024 2025 , 0 1
Likviditetsgrad
7%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-4%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
20%
God
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2021
2022
2023
2024
2025
200
100
0
-100
-200
-300
-400

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
2021
Omsætning-----
Bruttofortjeneste204-3669226
Primært resultat-202-361-269-78130
Finansielle poster netto-223-282-203-28-36
Resultat før skat-346-558-423-18239
Årets resultat-346-558-423-18239
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2021
2022
2023
2024
2025
250
200
150
100
50
0
-50
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2021
2022
2023
2024
2025
400
200
0
-200
-400
-600

Aktiver

2025
2024
2023
2022
2021
Immaterielle anlægsaktiver00146146146
Materielle anlægsaktiver5.1485.1905.2315.2735.314
Finansielle anlægsaktiver322351317359350
Anlægsaktiver i alt5.4705.5415.6945.7775.811
Omsætningsaktiver131489393376314
Aktiver i alt5.6016.0306.0866.1536.125

Passiver

2025
2024
2023
2022
2021
Egenkapital1.1441.4902.0482.4712.489
Langfristet gæld2.5802.6102.6382.6692.705
Kortfristet gæld1.8771.9311.4011.013931
Passiver i alt5.6016.0306.0866.1536.125
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2021
2022
2023
2024
2025
8.000
6.000
4.000
2.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2021
2022
2023
2024
2025
2.500
2.000
1.500
1.000
500
0

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
2021
Startdato2025-01-012024-01-012022-07-012021-07-012020-07-01
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-06-302021-06-30